16.06.2010 20:16

Зразковий ансамбль бального танцю «Ренесанс»

В 1996 році на базі хореографічного відділення було створено ансамбль бального танцю «Ренесанс». Засновником і керівником колективу стала Наталія Константінова, яка зробила внесок в формування колективу.

З 1998 року в колективі працює другий чудовий викладач Аркадій Курлянд, який разом з Наталією Константіновою вивів ансамбль «Ренесанс» в число кращих колективів міста.

Більше 16 років колектив є учасником багатьох культурно-мистецьких заходів, переможцем Міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – фестивалів. Сьогодні ансамбль бального танцю «Ренесанс» відомий не тільки в нашому місті, Україні, а і за кордоном. Перемоги на Міжнародних конкурсах – фестивалях в Чехії, Австрії, Словакії, Росії підтверджують його високий професійний рівень.

Випускники ансамблю Анна Кускова (Константінова), Наталія Рубайко, Наталія Смолянюк, Дмитро Радченко, Юлія Катана, Євгенія Капіш та Сергій Ломакін обрали бальну хореографію своїм фахом і закінчили або продовжують навчання у вищих навчальних закладах.

Анна Кускова, після закінчення магістратури КНІКІМ, працює в ансамблі керівником молодших груп.

В 2010 році ансамблю бального танцю «Ренесанс» було присвоєно звання «Зразкового аматорського колективу».


Хореографічний ансамбль «Родзинки»

Хореографічний відділ розпочав свою діяльність в 1994 році під керівництвом відомого педагога – хореографа заслуженого працівника культури України Людмили Піменової.

Вже через 3 роки було створено хореографічний театр мініатюр «Родзинки», який здобув визнання і популярність. Успіху колективу сприяла професійна робота викладачів Тетяни Добровольської, Світлани Корсякової, Олени Шатько та концертмейстерів Анатолія Герасименка, Олександра Волинського, Ольги Яковенко, Валентини Осташевської.

Театр хореографічних мініатюр «Родзинки» – учасник багатьох концертів, фестивалів, конкурсів, неодноразово нагороджений Дипломами та відзнаками за перемоги.

Поступово репертуар колективу поповнився новими постановками з більшою кількістю учасників, і колектив було перейменовано в хореографічний ансамбль «Родзинки». Цьому сприяла діяльність нового художнього керівника Ірини Кістерської. Її нові цікаві постановки отримали високу оцінку спеціалістів-хореографів. Ансамбль «Родзинки» – переможець 17 Міжнародних, Всеукраїнських і Міських конкурсів-фестивалів.

Велику організаційну роботу по налагодженню учбово-виховного процесу на відділі проводить завідуючий хореографічним відділом старший викладач Анатолій Герасименко. Завдяки його наполегливій діяльності вирішується багато організаційних та навчальних питань.