![Зразковий ансамбль бального танцю «РЕНЕСАНС»](https://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/Зразковий-ансамбль-бального-танцю-Ренесанс.jpg)
В 1996 році на базі хореографічного відділення було створено ансамбль бального танцю «Ренесанс». Засновником і керівником колективу стала Наталія Константінова, яка зробила великий внесок в формування колективу.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/42988646_790786771252805_6493548818460573696_n.jpg)
З 1998 року в колективі працює другий чудовий викладач Аркадій Курлянд, який разом з Наталією Константіновою вивів ансамбль «Ренесанс» в число кращих колективів міста. Успішно працює в ансамблі молодий викладач Юлія Рогут.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/28575943_640098626321621_7629395741229404009_n.jpg)
Більше 16 років колектив є учасником багатьох культурно-мистецьких заходів, переможцем Міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – фестивалів. Сьогодні ансамбль бального танцю «Ренесанс» відомий не тільки в нашому місті, Україні, а і за кордоном. Перемоги на Міжнародних конкурсах – фестивалях в Чехії, Австрії, Словакії, Італії, Росії підтверджують його високий професійний рівень.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/31956659_674951559502994_1522661233231134720_n.jpg)
Успішним для вихованців ансамблю був і ювілейний 2018 рік, що підтверджують їх перемоги на всеукраїнських змаганнях з спортивно-бального танцю “Haloween”, “Миколаєва зірка”, “Вальс для Валентина”, “Сонячні стежки”, “Весняне танго 2018”, “Made in Ukraine”. Загалом отримано 27 дипломів серед яких 11 – перші місця.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/40231935_772660769732072_7404165911952752640_n.jpg)
Випускники ансамблю Анна Кускова (Константінова), Наталія Рубайко, Наталія Смолянюк, Дмитро Радченко, Юлія Катана, Євгенія Капіш та Сергій Ломакін, Неловка Марк обрали бальну хореографію своїм фахом і закінчили, або продовжують навчання у вищих навчальних закладах.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/renessans1.jpg)
Анна Кускова, після закінчення магістратури КНІКІМ, працює в ансамблі керівником молодших груп.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/Вальс-2013р.-1024x683.jpg)
В 2010 році ансамблю бального танцю «Ренесанс» було присвоєно звання «Зразкового аматорського колективу».
Зразковий ансамбль «Ренесанс» учасник Концерту № 5 Київської дитячої філармонії – березень 2013 р.