Вокальний відділ

Вокальний відділ

Вокальне виховання учнів школи проходить на уроках хору, а навчання солістів було розпочато керівником вокальних ансамблів заслуженим працівником культури України Лідією Петрівною Єрошевською. Саме вона створила в школі відомий вокальний ансамбль «Криниченька», який став одним з найкращих дитячих колективів міста і України.

Хомич О.М. завідуюча відділом вокалу)

В ансамблі співали учні різних відділів – піаністи, скрипалі, бандуристи, які після закінчення школи зв’язали свою подальшу професійну долю з вокальним мистецтвом. Це Ольга Слісар, Анастасія Кириєнко, Анастасія Цалкіна, Лаісат Дібіргаджієва, Дана Міляєва, Євгенія Пахомова та інші.

Все це дало поштовх для відкриття спеціалізованих класів естрадного та академічного співу.

Учні класу естрадного вокалу з успіхом виступають на багатьох конкурсах і фестивалях і здобувають перемоги, цьому сприяє педагогічна майстерність відомого викладача по класу естрадного вокалу заслуженого діяча мистецтв України Миколи Йосиповича Єрошевського. Випускники його класу Богдан Тюх (заслужений артист естрадного мистецтва України), Владислав Павлов, Мілана Абдул, Ярослава Гіріч, Анастасія Шавлюк, Марі Педро – лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів – продовжили навчання в Академії естрадного мистецтва Сьогодні учні його класу Марина Кириченко та Кристина Кузьменко, Арсен Шавлюк, з успіхом виступають в багатьох концертах і перемагають на конкурсах та фестивалях.

За велику концерту діяльність та перемоги на Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах Ольга Азаркіна, Марі Педро, Марина Захарченко, Максим Захарченко, Арсен Шавлюк, Марина Кириченко та Кристина Кузьменко нагороджені стипендіями міського голови.

Клас естрадного вокалу поповнився молодими талановитими викладачами Вікторією Малиновською та Євгенією Пахомовою – випускницею школи, вихованкою викладача Єрошевської Л.П. Учні їх класів успішно виступають на різних конкурсах та фестивалях. Так учні Малиновської В.Б. Софія Бондаренко, Анастасія Ковальська, Каріна Голубкова, Ніка Торохтій – переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а вокальний ансамбль «Світ чудес» неодноразовий учасник концертів та фестивалів, нагороджений дипломами Гран-Прі та І ступеня.

Великі успіхи у учнів викладача Пахомової Є.Г. – вони неодноразові переможці багатьох конкурсів та фестивалів протягом останніх років, в першу чергу це Валерія Соловйова, Вікторія Царюк, Софія Богатир, Поліна Прокопенко та Валерія Слесаренко. Помітні досягнення і в роботі викладачів Ставчанської С.В. та Кузьменко Н.П. Учні їх класів набувають досвіду виступів на сцені, конкурсах та фестивалях.

В класі академічного вокалу успішно працюють викладачі: Хомич О.М. (завідуюча відділом вокалу), Карплевська Т.Л., Терещенко Т.П., Васик А.О. Учні їх класів поступово набувають виконавської майстерності і вже мають перемоги на конкурсах і фестивалях. Анна Захарук, Денис та Діана Ружицькі, Анна Хатерман, Єлизавета Стержинська переможці численних конкурсів (викладач Хомич О.М.). Учениця Захарук Анна була нагороджена стипендією міського голови і продовжує навчання у КССМШ імені М.В.Лисенка. Випускники класу викладача Хомич О.М. продовжують навчання у вищих мистецьких навчальних закладах – це Анна Хатерман, Юлія Тріфонова, Максим Назаренко, Діана Ружицька та Денис Ружицький.

В школі працює хор молодших класів (керівник Терещенко Т.П., конц. Малашкевич Л.І.).

Особливої уваги заслуговує хор старших класів «Пастораль» (керівник Мардаревич ОВ., конц. Доценко І.А.), який за останні три роки був визнаний на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах, здобувши звання лауреата.

Успішними були виступи колективу в хорових асамблеях, оглядах, концертах Київської дитячої філармонії. В рік 50-річчя школи юні співаки, учасники хору «Пастораль» здобули перемогу на Міжнародному фестивалі конкурсі в Італії і отримали звання лауреата серед більш як двох десятків хорових колективів з різних країн Європи.