Театри

Театри

ТЕАТР МОДИ “LITTLE MODEL”

ТЕАТР-ГРИ „СУЗІР’Я”,

ФОЛЬКЛОРНІ АНСАМБЛІ „КОЛОСВІТ” та

„ДІТИ КОЛЯДИ”

За останні роки в школі створено нові цікаві дитячі творчі колективи, які з успіхом виступають в концертах, приймають участь в конкурсах і фестивалях.

Театр моди „Little model” (керівник Гіріч Л.М.) відомий не тільки в м.Києві, а і в Україні. Успішними були виступи театру мод в костюмованих конкурсах краси „Хелоуін”, „Джон Ленді”, „Казковий замок”, „Золота корона України”, а також у всеукраїнських костюмованих постановках „Циганський танок”, „Квіткові метелики”, „Муха-цокотуха”, „Аліса в Країні чудес”. З кожним роком зростає їх творча майстерність, якісна підготовка учнів, цікава хореографія та яскраві костюми.

Поступово набирає майстерності театр-гри „Сузір’я” (керівник Кравченко Л.В.), я кий успішно здійснив інсценізацію казок „Рукавичка”, „Круть і Верть” , „Мауглі”, а також показав літературно-музичну композицію на вірші Ліни Костенко та виставу за мотивами С.Екзюпері «Маленький принц».

Фольклорні ансамблі „Колосвіт” та „Діти Коляди” (керівник Шимко Є.О.) отримали позитивні оцінки від слухачів, викладачів та членів журі конкурсів, який став лауреатом І премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Дитячий пісенний вернісажі-2018», а створене на їх базі джаз-тріо „Колосвіт” нагороджено дипломом І ступеня на Всеукраїнському фестивалі мистецтв „Зоряна брама”.

Успішними були виступи ансамблів в концертах Київської дитячої філармонії.