![Театри](https://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Театр-гри-Сузіря-Маугл.jpg)
ТЕАТР МОДИ “LITTLE MODEL”
ТЕАТР-ГРИ „СУЗІР’Я”,
ФОЛЬКЛОРНІ АНСАМБЛІ „КОЛОСВІТ” та
„ДІТИ КОЛЯДИ”
За останні роки в школі створено нові цікаві дитячі творчі колективи, які з успіхом виступають в концертах, приймають участь в конкурсах і фестивалях.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Театр-мод--684x1024.jpg)
Театр моди „Little model” (керівник Гіріч Л.М.) відомий не тільки в м.Києві, а і в Україні. Успішними були виступи театру мод в костюмованих конкурсах краси „Хелоуін”, „Джон Ленді”, „Казковий замок”, „Золота корона України”, а також у всеукраїнських костюмованих постановках „Циганський танок”, „Квіткові метелики”, „Муха-цокотуха”, „Аліса в Країні чудес”. З кожним роком зростає їх творча майстерність, якісна підготовка учнів, цікава хореографія та яскраві костюми.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Театр-мод-№2.jpg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Театр-мод.jpg)
Поступово набирає майстерності театр-гри „Сузір’я” (керівник Кравченко Л.В.), я кий успішно здійснив інсценізацію казок „Рукавичка”, „Круть і Верть” , „Мауглі”, а також показав літературно-музичну композицію на вірші Ліни Костенко та виставу за мотивами С.Екзюпері «Маленький принц».
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Театр-гри-Сузіря-Рукавичка-1024x699.jpg)
Фольклорні ансамблі „Колосвіт” та „Діти Коляди” (керівник Шимко Є.О.) отримали позитивні оцінки від слухачів, викладачів та членів журі конкурсів, який став лауреатом І премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Дитячий пісенний вернісажі-2018», а створене на їх базі джаз-тріо „Колосвіт” нагороджено дипломом І ступеня на Всеукраїнському фестивалі мистецтв „Зоряна брама”.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Ф.-Джаз-тріо-Колосвіт-1024x735.jpg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Фольклорний-анса.-Діти-Коляди.jpg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/07/Фольклорний-ансамбль-Діти-Коляди-1024x684.jpg)
Успішними були виступи ансамблів в концертах Київської дитячої філармонії.