![Хореографічний ансамбль “РОДЗИНКИ”](https://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Хореографічний-відділ-scaled.jpg)
Хореографічний відділ розпочав свою діяльність в 1994 році під керівництвом відомого педагога – хореографа заслуженого працівника культури України Людмили Піменової.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Герасименко-А.-В.-–-зав-відділом-хореографічного-мистецтва-концертмейстер-старший-викладач-683x1024.jpg)
Вже через 3 роки було створено хореографічний театр мініатюр «Родзинки», який здобув визнання і популярність. Успіху колективу сприяла професійна робота викладачів Тетяни Добровольської, Світлани Корсякової, Олени Шатько, викладача з гімнастики Любові Мрачковської та концертмейстерів Анатолія Герасименка, Олександра Волинського, Ольги Яковенко, Валентини Осташевської, Наталії Наконечної.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Гуцулята-1024x681.jpg)
Театр хореографічних мініатюр «Родзинки» – учасник багатьох концертів, фестивалів, конкурсів, неодноразово нагороджений Дипломами та відзнаками за перемоги.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Ірландський-1024x681.jpg)
Хореографічний ансамбль «Родзинки» учасник концертів Київської дитячої філармонії:
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Полонез-1024x685.jpg)
Концерт № 3 – січень 2016 р., Концерт № 4 – лютий 2017р.,
Концерт № 4 – лютий 2018 р., Концерт № 5 – березень 2019 р.
Поступово репертуар колективу поповнився новими постановками з більшою кількістю учасників, і колектив було перейменовано в хореографічний ансамбль «Родзинки». Цьому сприяла діяльність художнього керівника Ірини Кістерської. Її нові цікаві постановки отримали високу оцінку спеціалістів-хореографів.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Веснянка-1024x687.jpg)
Професійно працюють в ансамблі нові викладачі Ольга Злочан та Ольга Шевчук.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Тарантела-1024x681.jpg)
Ансамбль «Родзинки» – переможець 38 Міжнародних, Всеукраїнських і Міських конкурсів-фестивалів.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Циганочки-1024x687.jpg)
Випускники ансамблю продовжили навчання у вищих мистецьких навчальних закладах КНУКІМ, КМАТ імені С. Лифаря, серед них Начиняна Вікторія, Грисенко Ілона, Лисак Іра, Олійник Тетяна, Шліхтер Світлана, Литвиненко Катерина
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/rodzynky-7.jpg)
Велику організаційну роботу по налагодженню учбово-виховного процесу на відділі проводить завідуючий хореографічним відділом старший викладач Анатолій Герасименко. Завдяки його наполегливій діяльності вирішується багато організаційних та навчальних питань.