![Художнє відділення](https://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Художній-відділ-scaled.jpg)
Художнє відділення було відкрито в школі в 1995 році, і засновником його став викладач Денисенко Олександр Дмитрович. Він багато зробив для створення відповідних умов для юних художників, обладнав клас необхідними посібниками, підготував 29 випускників, які продовжили навчання у вищих художніх навчальних закладах.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Никончук-В.Б.-–-зав.-відділом-образотворчого-мистецтва-683x1024.jpg)
Кожного року зростає кількість учнів на відділі, і школа поповнюється новими викладачами. Успішно працювала викладач Заславська О.І., яка викладала ліплення; успішною була робота і викладача Лелеченко Н.Д., яка підготувала учнів – лауреатів міських оглядів.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/бас-яна-вікно-в-європу-768x1024.jpg)
Значно цікавішою стала робота на відділі з приходом викладача Никончук Віри Борисівни, яка зараз очолює відділ. Вона внесла нові форми роботи з учнями різного віку, дала змогу багатьом з них взяти участь в міжнародних всеукраїнських та міських конкурсах-виставках. Цікавою подією стало проведення майстер-класів з пісочної анімації.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/екскурсія-до-музею-історії-києва-1024x768.jpg)
Поповнили кількість переможців конкурсів учні викладача Никончук В.Б.: Софія Пелюшок, Анастасія Магіровська, Яна Бас, Антоніна Посунько, Марія Малоштан, Анастасія Клокова та інші.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/ковальова-аня-холодний-яр-1024x768.jpg)
Професійну роботу показує викладач Лисенко Л.Ю. Роботи її учнів неодноразово відмічались на міських та всеукраїнських конкурсах, фестивалях. Учні Ангеліна Васькевич, Дар`я Гончаренко, Анна Ковальова, Анастасія Тафтай та інші нагороджені дипломами.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/пелюшок-софія-народження-ісуса-1024x725.jpg)
В приміщенні школи постійно діють цікаві виставки дитячих малюнків кращих учнів школи та випускників, а також учнів художніх шкіл м. Києва.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/42975838_790793664585449_8255525041014308864_n.jpg)
Роботи учнів школи виставлялись в Ватикані (Італія), Японії, на Філіппінах, неодноразово в Софії Київській, в залі Національної філармонії України. Виступи Поліни Шевернової з пісочною анімацією були показані в телепередачі УТ «Нащадки» та майстер-класах під час проведення Євро-2012.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Декорат.приклад.мистецтво-Король-Вероніка-Сергіївна-Слово-крізь-віки-1024x768.jpg)
За 23 роки художнє відділення закінчили 74 учні, з них 38 вже працюють за фахом, або продовжують навчання в вищих художніх навчальних закладах.
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Зайцева-Наіна112-роківПростіракрилА-3.КДШМ-ім.С.Турчака-1024x752.jpeg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Малоштан-Марія15-роківДаруноколіяА-3.КДШМ-ім.С.Турчака.jpg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Лисенко-Аріна213-роківБесідаакварелькольорові-олівціА-3КДШМ-ім.С.Турчака-790x1024.jpg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Лисенко-Аріна113-роківОсіньгуашА-3.КДШМ-ім.С.Турчака-733x1024.jpg)
![](http://artschool-turchak.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/05/Образотворче-мистецтво-Дегтярьова-Олександра-Олександрівна-Ой-стрічечка-до-стрічечки-768x1024.jpg)