Художнє відділення

Художнє відділення

Художнє відділення було відкрито в школі в 1995 році, і засновником його став викладач Денисенко Олександр Дмитрович. Він багато зробив для створення відповідних умов для юних художників, обладнав клас необхідними посібниками, підготував 29 випускників, які продовжили навчання у вищих художніх навчальних закладах.

Никончук В.Б. – зав. відділом образотворчого мистецтва

Кожного року зростає кількість учнів на відділі, і школа поповнюється новими викладачами. Успішно працювала викладач Заславська О.І., яка викладала ліплення; успішною була робота і викладача Лелеченко Н.Д., яка підготувала учнів – лауреатів міських оглядів.

Значно цікавішою стала робота на відділі з приходом викладача Никончук Віри Борисівни, яка зараз очолює відділ. Вона внесла нові форми роботи з учнями різного віку, дала змогу багатьом з них взяти участь в міжнародних всеукраїнських та міських конкурсах-виставках. Цікавою подією стало проведення майстер-класів з пісочної анімації.

Поповнили кількість переможців конкурсів учні викладача Никончук В.Б.: Софія Пелюшок, Анастасія Магіровська, Яна Бас, Антоніна Посунько, Марія Малоштан, Анастасія Клокова та інші.

Професійну роботу показує викладач Лисенко Л.Ю. Роботи її учнів неодноразово відмічались на міських та всеукраїнських конкурсах, фестивалях. Учні Ангеліна Васькевич, Дар`я Гончаренко, Анна Ковальова, Анастасія Тафтай та інші нагороджені дипломами.

В приміщенні школи постійно діють цікаві виставки дитячих малюнків кращих учнів школи та випускників, а також учнів художніх шкіл м. Києва.

Роботи учнів школи виставлялись в Ватикані (Італія), Японії, на Філіппінах, неодноразово в Софії Київській, в залі Національної філармонії України. Виступи Поліни Шевернової з пісочною анімацією були показані в телепередачі УТ «Нащадки» та майстер-класах під час проведення Євро-2012.

За 23 роки художнє відділення закінчили 74 учні, з них 38 вже працюють за фахом, або продовжують навчання в вищих художніх навчальних закладах.